TÖÖPLAAN

   KINNITATUD
                                        Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi
                                       26.01.2018.a käskkirjaga nr 1-3/73


Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumi
2017.-2018. õa veebruarikuu tööplaan

Kuupäev
Üritused
Vastutav isik
29.01.-02.02.18
Integreeritud tundide nädal algkoolis
J.Voronova, O.Terro, klassijuhatajad
veebruar
Klassijuhataja tunnid, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale
klassijuhatajad
veebruar
Fotokonkurss „EV-100“, kollaaž
K.Rosin, klassijuhatajad
veebruar
Näitus „100 relikviat peremuuseumis
L.Yemelianchenko
veebruar
Video loomine „100 fakti Eestimaalt“
L.Rogaleva, K.Rosin,
S.-E.Mändmaa, I.Memetova,
I.Landarski, klassijuhatajad
kuni 09.02.2018
Kabinettide kaunistamine
õpetajad
01.02.2018
kell 7.40, kab.10
Õpetajate infotund
S.Skorobogatova
01.-05.02.2018
EHISe pedagoogide registri andmete kontroll ja kinnitamine
A.Rževskaja
02.02.2018
kell 7.40, algkool
Õpetajate infotund
S.Skorobogatova
05.-09.02.2018
EHISe õppurire registri andmete kontroll ja kinnitamine
A.Rževskaja, O.Bertram, J.Voronova
01.-04.02.2018
Raamatute näitus “145 aastat M.M. Prišvini sünnist”
A.Buhvestova
01.-08.02.2018
Raamatuhuvilise nurgake  „Jaan Kross”
A.Buhvestova
01.-09.02.2018
Raamatunäitus  „Meid kutsutakse seikluseks”
O.Lazonen
01.-14.02.2018
Raamatunäitus „Reisi Jules Verne maailma. 190 aastat”
O.Lazonen
01.-28.02.2018
Raamatunäitus  „Eestimaa – on minu arm” EV100
O.Lazonen
01.-28.2018
Stendi kujundamine – Minu kodumaa Eesti
A.Buhvestova
02.02.2018
kell 11.00, aula
Pidu „Hüvasti aabits!” 1.kl
L.Rogaleva, O.Portnova, J.Voronova, A.Štserbakova
02.02.2018
kell 13.00
Ahtme klubi
Näidend „Morozko“ teater „Tuuleveski“, 1.-5.kl
L.Rogaleva, klassijuhatajad
03.02.2018
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
V.Ohhapkina
05.-11.02.2018
Raamatute näitus “190 aastat J.Verne sünnist”
A.Buhvestova
06.02.2018
8.15-9.30
Eesti keele kooliolümpiaad 2.-12.kl
J.Jakovleva,
eesti keele õpetajad
07.02.2018 väljasõit 8.15
Ekskursioon Kohtla–Järve linnavalitsusse, 2.kl
E.Papieva, L.Šepeleva
07.02.2018 10.00 Tammiku PK
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
S.Rolitš, V.Katušina, S.Derdessova, N.Terentieva
07.02.2018
kell 13.00 K-J Spordikeskus
Lõbusad stardid, 1.-3-kl
J.Voronova, L.Rogaleva, klassijuhatajad
07.02.2018
9.30 Puhkeruum
Õpilasomavalitsuse koosolek 10.-12.kl
K.Rosin, õpilasesindus
07.02.2018
kell 14.00, kab 26
Aktiivtöö „Suhtlemisoskused, aktiivne ja passiivne kuulamine“, 6.b kl
T.Bolshakova, M.Trei, S.Tuzhilin
08.02.2018
Vabariiklik kirjanduse olümpiaad, 5.-8.kl
J.Legotkina,
V.Ivantsova N.Gorškova, V.Ivanova
08.02.2018  
kell 17.30, algkool
Tulevaste esimeste klasside õpilastega õppetöö
J.Voronova, O.Jeltsova,  V.Matsievska, A.Buhvestova
10.02.2018
kell 10.00
Maleva PK
Ajalooolümpiaadi piirkonnavoor
O.Mesilane, L.Ragilo, L.Yemelianchenko, T.Põlevina
12.02.2018
kell 13.30
11.klasside õpilaste uurimistööde kaitsmine
A.Rževskaja, juhendajad
12.-14.02.2018
Stendi kujundamine “Need armsad südamed“.
Kirjakast “Armsad südamed”
A.Buhvestova
12.-16.02.2018
Joonistuste konkurss, kollaaž „Eesti – meie kodu“, 1.-5.kl
L.Rogaleva, O.Terro, klassijuhatajad
12.-15.02.2018
Kohtumine projekti raames „Sport ja Vlog“ 7.kl
S.Putkonen, I.Kitt
12.-16.02.2018
Raamatunäitus  „Las maailma juhitakse ainult armastusega”, mis on pühendatud sõbrapäevale.
O.Lazonen
12.-23.02.2018
Raamatute näitus. 90 aastat E.Raua sünnist
A.Buhvestova
13.-16.02.2018
Projekt “Sport ja vlog”
I.Kitt
13.02.2018
kell 12.00
Ahtme klubi
Valentinipäevale pühendatud mänguline programm, 1.-2.kl
L.Rogaleva, klassijuhatajad
13.02.2018
kell 12.30, kab 20
Aktiivtöö „Suhtlemisoskused, aktiivne ja passiivne kuulamine“ 6.c kl
T.Bolshakova, M.Trei,
T.Misišina
13.02.2018
kell 14.00, kab 36
Aktiivtöö „Asustamata saar“. Aktiivtundide läbiviimine koostöös Julia Kašininaga (SA Terve Eesti), 8.a kl
M. Trei, T.Bolshakova, Y.Pelikhova
13.-15.02.2018
kell 13.00
Maleva PK
Dumle rahvastepalli võistlused:13.02 – alagrupid, 14.02- tüdrukud, 15.02 – poisid
J.Voronova, L.Rogaleva
13.-15.02.2018
III. õppeperioodi arvestused
A.Rževskaja,
O.Bertram,
9.-12.kl õpetajad
13.02.2018
„Miss ja Mister AG“ 9.-12.kl
K.Rosin, klassijuhatajad
14.02.2018 kell 9.30 Puhkeruum
Õpilasomavalitsuse koosolek 10.-12.kl
K.Rosin, õpilasesindus
14.02.2018
kell 13.00
Ahtme klubi
Valentinipäevale pühendatud mänguline programm, 3.-4.kl
L.Rogaleva, klassijuhatajad
17.02.2018
Vabariiklik muusikaolümpiaad
O.Petrova, D.Karhanina
19.02.2018
kell 14.00, kab 17
Aktiivtöö „Asustamata saar“. Aktiivtundide läbiviimine koostöös Julia Kašininaga (SA Terve Eesti) 8.c kl
M.Trei, T.Bolshakova, M.Samoilova
19.-23.02.2018
Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamine Integreeritud nädal 4.klassides
O.Jeltsova, V.Matsievska
19.-28.02.2018
 Raamatunäitus  „Irwin Shaw ja 20.sajandi Ameerika romaan», mis on pühendatud ameerika kirjaniku Irwin Shaw'i 105.sünnipäevale
O.Lazonen
19.-23.02.2018
Viktoriin “ Eesti on meie kodumaa” 1.-5.kl
A.Buhvestova
19.-22.02.2018
Vastlapäeva üritus 7.kl
S.Derdessova, N.Gorškova
20.02.2018
„Eesti mäng“- see on Eesti Vabariigi teemaline guest
K.Rosin,
I.Mällo, J.Jakovleva, J.Sarri, õpilasesindus
20.02.2018
kell 14.10, kab 12
Sotsiaal-pedagoogilise komisjoni istung „Käitumisraskustega õpilaste puhul kasutatavate meetmete tõhusus“
T.Bolshakova, M.Trei
21.02.2018
kell 10.00,
kab.39, 40, 41
Eesti keele proovieksam 12.kl
J.Jakovleva,
K.Sosi, I.Nogina
21.02.2018 9.30 Puhkeruum
Õpilasomavalitsuse koosolek 10.-12.kl
K.Rosin, õpilasesindus
21.02.2018
kell 13.00, aula
Intellektuaalne mäng „Noor erudiit“ 2.-5.kl
L.Rogaleva, A.Buhvestova
22.02.2018
Direktori vastuvõtt parimatele õpilastele
S.Skorobogatova, J.Voronova, O.Bertram, A.Rževskaja
22.02.2018
Lastevanemate koosolek, 6.kl, 9.-11.kl
17.00 – kohtumine aineõpetajatega
18.00 - klassikoosolekud
17.30 – üldkoosolek aulas, 6.kl
18.00 - üldkoosolek loengusaalis, 9.kl
S.Skorobogatova, O.Bertram, A.Rževskaja
22.02.2018 
kell 17.30, algkool
Tulevaste esimeste klasside õpilastega õppetöö
J.Voronova, O.Jeltsova,  V.Matsievska, L.Struzhentseva
23.02.2018
Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud pidu 1.-5.kl (koos lastevanematega)
A.Kukk,
J.Pondre, O.Portnova, L.Struzhentseva klassijuhatajad
23.02.2018
EV 100.aastapäevale pühendatud raadiosaade-aktus
J.Jakovleva, K.Rosin,
K.Sosi, O.Mesilane, I.Nogina, D.Karhanina, õpilasesindus
26.02.2018
kell 9.00, kab.12
Metoodiline nõukogu – keelekümblusmetoodika efektiivne kasutamine
S.Skorobogatova
27.02.2018
kell 10.00, kab.10
Õppenõukogu - II õppetrimestri ja III õppeperioodi tulemuste analüüs
S.Skorobogatova, A.Rževskaja, O.Bertram, J.Voronova, klassijuhatajd
28.02.2018
kell 10.00, kab 36
Loodusteaduste kateedri koosolek
Y.Pelikhova
Iga esmaspäev, kolmapäev, reede 1530 stadion/võimla
SPIN-projekti üritused (6.-7.kl õpilased)
M.Trei
veebruar
Raamatututvustus „Inimene suure kujutlusvõimega„ (7.kl.) (koostöös klassijuhatajatega) 
O.Lazonen
veebruar
eTwinning projekti „100 greeting cards for Estonia“ läbiviimine 6.a, 6.b, 7.a klassi õpilased ja kõik soovijad kooli õpilastest
S.Putkonen
veebruar
NordplusJunior rahvusvahelise projekti “Creativity without borders” kirjutamine
S.Putkonen, K.Rosin,
inglise keele õpetajad
veebruar
Erasmus+ rahvusvahelise projekti “Sustainable education with the stem solution”
S.Putkonen, K.Rosin, inglise keele õpetajad
veebruar
KIK õppekäikude projekti kirjutamine
S.Putkonen. õpetajad
veebruar
Projekt „KEAT“, Politsei „Sõltuvusained“, „Raudtee“ 6.kl
T.Bolshakova, M.Trei, klassijuhatajad
veebruar
Eesti Vabariigi iseseisvuse 100. aastapäevale pühendatud viktoriin. (kokkuleppel klassijuhatajatega)
O.Lazonen
märts
Õpilaste loovtööd – II. kollokvium
O.Bertram,
Y.Pelikhova, N.Alekseeva, M.Samoilova
6.03.2018
Lastevanemate koosolek, 1.-5.kl
17.00 – kohtumine aineõpetajatega
17.30 - klassikoosolekud
S.Skorobogatova, J.Voronova
13.03.2018
Lastevanemate koosolek, 7.-8.kl
17.00 – kohtumine aineõpetajatega
17.30 – üldkoosolek aulas
18.00 –  klassikoosolekud
S.Skorobogatova, O.Bertram

Комментариев нет:

Отправить комментарий